MAXIMO

Начало / Марки / MAXIMO / Maximo 21 Зимна Шапка розова с леопардов десен

Maximo 21 Зимна Шапка розова с леопардов десен

MAXIMO


Размер 49 /18-24мес./ Размер 51 /2-3год./ Размер 53 /3-4год./
Размер 49 /18-24мес./ Размер 51 /2-3год./ Размер 53 /3-4год./
Увеличи изображението
Цена: 39.00 лв
Maximo 21 Зимна Шапка розова с леопардов десен
Арт.№ 05571-372000 цвят 3823

Състав:

32%CO, 30%WO, 30%PС, 4%PА, 4%PL

 
Производител: MAXIMO- Германия. 
Вносител:  “Беболино”ЕООД, Ул.”Хр.Иванов Големия”9 София, 02/8550706