MAXIMO

Начало / Марки / MAXIMO / Maximo Зимни ботуши Ракета

Maximo Зимни ботуши Ракета

MAXIMO


Maximo Зимни ботуши Ракета Размер 22 Размер 23 Размер 24 Размер 25 Размер 26
Maximo Зимни ботуши Ракета Размер 22 Размер 23 Размер 24 Размер 25 Размер 26
Увеличи изображението
Цена: 49.00 лв
Maximo Зимни ботуши Ракета
Арт.№ 03203-939765 цвят 0048

Гумени ботуши,

Състав: 100%G,70%PL,30%CO

Производител: MAXIMO- Германия.

Вносител: “Беболино”ЕООД, Ул.”Хр.Иванов Големия”9 София, 02/9557500